КАРТА ТОВАРУ
Професійний скиборіз, слайсер Celme TOP 300 CE CELME (Італія)

Професійний скиборіз, слайсер CELME (Італія) Celme TOP 300 CE

18 533 ГРН
Слайсер. Виробник: Celme, Італія. Виготовлений з анодованого алюмінію. Каретка рухається на підшипниках з нержавіючої сталі, і є повністю знімною. При цій системі немає необхідності в мастилі рухомих частин. Двигун має зубчастий привід. У лінії TOP CE використовується спеціальний запатентований ніж із загартованої хромованої сталі з заглибленнями на зовнішній стороні. Заточка ножа здійснюється знімним заточним пристроєм і гарантує постійну якість нарізки. Діаметр ножа: 300мм. Товщина нарізки: 0-16мм. Розмір готового продукту: 265x210мм. Слайсер спроектований і зібраний з захисним кільцем, яке захищає ріжучий край, з пристроєм блокування, яке дозволяє зняти каретку тільки в положенні товщини нарізки «0» і автоматичним вимикачем.

Рейтинг: 0 із 5 (на основі 0 голосів).

Технічні характеристики: професійний скиборіз, слайсер CELME Celme TOP 300 CE

Розміри (д/ш/в): 480 x 580 x 515 мм, потужність: 220 Вт, вага: 20,8 кг.
АртикулК-тьЦіна
Celme TOP 300 CE 18 533 ГРН
Тип виробу Слайсер
Інструкція Так
Країна виробництва Італія
Гарантійний термін 12 місяців
Схожі товари

Ціна обладнання та вартість доставки

Ціна на професійний скиборіз, слайсер Celme TOP 300 CE виробництва CELME (Італія) вказана для м.Києва і є орієнтовною. Перед виконанням замовлення прохання уточнювати ціну у менеджера. Доставка обладнання по Києву - БЕЗКОШТОВНО. Доставка обладнання на склад перевізника - БЕЗКОШТОВНО. Вартість доставки в інші населені пункти можете уточнити по телефону у наших спеціалістів або ж у компаній-перевізників. Для розрахунку вартості доставки необхідно пам`ятати размір и вагу товару (цю інформацію дивись вище).

Оформлення замовлення на професійний скиборіз, слайсер CELME Celme TOP 300 CE

Наші співробітники допоможуть Вам оформити замовлення та відправлять обладнання кур`єрською службою (НОВА ПОШТА, ДЕЛИВЕРІ, ІНТАЙМ).

Доставка по Києву проводиться на наступний робочий день.

Термін доставки обладнання кур`єрською службою в міста Донецьк, Дніпропетровськ, Вінницю, Кіровоград, Житомир, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Ужгород, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Запоріжжя, Черкаси, Миколаїв, Севастополь, Одесу, Херсон, Полтаву, Харків, Сімферополь, Суми, Чернігів складає як правило 1-2 дні.

В інші населені пункти України термін доставки обладнання зазвичай не перевищує п`яти днів.

Інтернет-магазин технологічного обладнання IMART.UA

тел.: (067) 336-50-73

Головна сторінка Професійні скиборізи, слайсери CELME (Італія) Celme TOP 300 CE